• s1ns
  • sns2
  • sns3

за нас

Dextube

Dextube е професионална производител на високо квалитетни прецизност од нерѓосувачки челик лесна цевки во Кина.  

Нашите главни производи се фокусира на прецизност од нерѓосувачки лесна цевка, особено БА цевки, UHP цевки, хидраулични цевки, цевки Инструментација, капиларна цевка, како и намотка цевки.
Наша цел е да обезбедиме на нашите клиенти со високо-квалификувани и ефективни производи во согласност со меѓународните стандарди или кориснички барања. Со услугата концептот на "искреноста, професија и ефикасност", ние обезбеди задокеански и домашни клиенти со совршена услуга со додадена вредност.

БА TUBE1 (1)
123

Со сигурен по продажбата на услугата, нашите производи се извезени во Германија, Франција, Канада, САД, Бразил, Малезија и Сингапур итн со широка мрежа на клиенти. Нашите производи имаат стекнато голема репутација кај нашите клиенти. 

3-pic-01
инспекција
IMG_7011
Грубост-Max-0-4-UM-прецизност Бесшевни-нерѓосувачки челик цевка (2)

Dextube, Вашиот доверлив партнер на прецизност од нерѓосувачки челик Бесшевни цевки решение.